O nás

Pekařství PEKO

 

založila Věra Němečková dne 1. 9. 1991. Přestože původně studovala a pracovala ve strojírenství, po revoluci se rozhodla vyučit se pekařkou a věnovat se tomuto voňavému oboru. Po studiích se naplno zapojila do podnikání také dcera Sandra. První prodejna s potravinami byla otevřena v Plzni na Klatovské třídě 36.

O šest měsíců později byl na stejné adrese spuštěn provoz pekárny a otevřena druhá prodejna s pekařskými výrobky. V prosinci roku 1999 jsme otevřeli další provozovnu s malou cukrářskou výrobnou a prodejnou v Goethově ulici. Tato provozovna byla později včetně výrobny přestěhována do Františkánské ulice, kde nám větší a útulnější prostory umožnily rozšířit výrobnu i prodejnu. V dalších letech jsme se rozšiřovali a otevírali další prodejny v Plzni.  Naše firma má v současné době již osm prodejen.

Naším cílem

je spokojenost zákazníků s našimi pekařskými a cukrářskými dobrotami. Na našich prodejnách naleznete pouze pečivo a zákusky, které sami vyrábíme. Jedná se pouze o čerstvé výrobky, nenajdete u nás žádné pečivo z mraženého polotovaru. Vše je vyráběno ručně podle osvědčených receptur a pouze z nejkvalitnějších surovin. Výrobny jsou umístěny, přímo za prodejnami, aby pečivo bylo co nejdříve u zákazníka. Prodejny, které nemají vlastní výrobnu, jsou zásobovány několikrát denně. Abychom uspěli v konkurenci, máme opravdu velice široký sortiment. Druhy výrobků se snažíme často obměňovat a zpestřovat, abychom naše stálé zákazníky bavili a dál se k nám rádi vraceli.